Fractie aan het woord

De eerste

Regelmatig heeft Nissewaard Lokaal als eerste een onderwerp op de politieke agenda gezet. Zo waren wij de eerste partij die voorstelden om verkeer via Botlekbrug en -tunnel te sturen door middel van een brugopeningsvoorspeller. Uiteindelijk is deze er gekomen en wordt deze door veel automobilisten gebruikt. En ook wij beseffen dat de betrouwbaarheid beter kan, …

De eerste Lees meer »

Zouden raadsleden beseffen dat hun besluiten consequenties hebben voor mensen?

Zouden raadsleden beseffen dat hun besluiten consequenties hebben voor mensen? Ik vraag het mij soms oprecht af. Het lijkt wel alsof het raadswerk voor sommigen een leuke hobby is. Beetje meepraten, beetje mee kunnen denken. Maar het moet natuurlijk niet te lastig worden. De gemakzucht waarmee over sommige onderwerpen besloten wordt. Of de gemakzucht om …

Zouden raadsleden beseffen dat hun besluiten consequenties hebben voor mensen? Lees meer »

Blog: Bomenbeleid

Op dinsdag 3 november heeft de commissie Leefomgeving uitleg gekregen over het bomenbeleidsplan en de kapvergunning. Namens Nissewaard Lokaal waren Chris Hottentot en ik, Fred Seker, aanwezig. Wij hebben uitleg gekregen van een aantal deskundigen die zich bezig houden met het onderhoud van de bomen in onze gemeente. Het is goed om te constateren dat …

Blog: Bomenbeleid Lees meer »

Ergernis

Onkruid op straat. Een grote ergernis van velen. De straat is een belangrijk deel van onze leefomgeving en bepaald ook grotendeels hoe een wijk of buurt eruit ziet en wordt ervaren. Daarom is aandacht voor onkruidbestrijding een van de belangrijkste zaken binnen onze gemeente. Het gaat immers om de leefbaarheid van onze woonomgeving en hoe …

Ergernis Lees meer »